SATIŞ DESTEK
+90 545 659 54 31

Kurumsal

Özgen Plastik

Plastik ev ve bahçe ürünlerinin imalat ve toptan satışını yapan firmamız İstanbul’da kurulmuştur. Yarım asrı aşan ticari hayatımız bize sadece maddi şeyler değil, parayla ölçülmeyecek dostluklar ve tecrübeler kazandırdı.  Daima yeniliğin takipçisi ve öncüsü olmayı ilke edinmiş firmamız, yaptığı yeniliklerle daima bir adım önde olmuştur. Kazan – Kazandır yöntemini benimseyen firmamız yaptığı geliştirmelerle iş ortaklarına da yenilikçi ürünler sunmuş ve bir adım ileriye gitmelerini sağlamıştır. Hedefimiz bize kalan bu mirası milli değerlerimize en uygun şekilde muhafaza ederek geliştirmek ve yeni kuşaklara ülkemizi daha ileriye götürecek miraslar bırakmak, ülkemizdeki iş gücü istihdamına yaptığımız katkıyı artırarak sürdürmektir.

Sorumluluğumuzun Farkındayız…

Atalarımızdan bize kalan en büyük mirasın bize duyulan güven olduğunun bilincindeyiz ve bu bilinçle tüm ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutuyoruz. 

Değer Üretiyoruz…

Yaptığımız üretimlerde ortaya çıkan sonucun sadece bir maddeden ibaret olmadığını, aynı zamanda yeni değerler ürettiğimizin bilincindeyiz. AR-GE çalışmalarımızla tüm dünyaya ihraç edip ülke ekonomisine katkı sağlayacak ürünler ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmalar neticesinde ihraç ettiğimiz ürünler listesine her geçen gün bir yenisini ekliyoruz.

Memnuniyetiniz Garanti Altında…

Firmamız yaptığı tüm çalışmaların merkezine müşteri memnuniyetini koymuştur ve sizden gelen dönüşlere göre yeni geliştirmeler yapmıştır. Kalitemiz ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesiyle güvence altına alınmıştır.

Sizi de Bekleriz…

Yarım asırdan fazla süredir, iş ortaklarımızla başarılı çalışmaların içinde bulunduk ve sizi de müşterilerimiz arasında görüp, başarılı işlere imza atmak isteriz.

Arayın…

Plastik ev ve bahçe ürünleri adına tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olmak üzere aramanızı bekliyoruz. Bize 0212 659 54 31 numaralı telefondan ulaşarak tüm ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Tıklayın…

Bize interaktif sitemiz www.ozgenplastik.com web sitemiz ya da ozgen@ozgenplastik.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Uğrayın…

İstoç'ta bulunan Showroomumuzda tüm ürünlerimizi inceleyebilir, satış temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi görüp yerinde karar vermek isterseniz sizi shoowroomumuza bekliyoruz. Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımız adresimizi aşağıda görebilirsiniz.

İSTOÇ Toptancılar Çarşısı 24.Ada No: 78-80 Bağcılar / İSTANBUL

SERTİFİKALAR